Odkurzacze Przemysłowe

Czysta Polska - dystrybucja odkurzaczy przemysłowych oraz 2 odkurzacze przemysłowe z oferty Czysta Polska Czysta Polska - dystrybucja odkurzaczy przemysłowych oraz 2 odkurzacze przemysłowe z oferty Czysta Polska Czysta Polska - dystrybucja odkurzaczy przemysłowych oraz 2 odkurzacze przemysłowe z oferty Czysta Polska

 Produkty

 Partnerzy Finansowi

Milenium Leasing
EFL Leasing

 Partnerzy Techniczni

Coynco

 Nasze Serwisy

 Jednofazowe na sucho

Odkurzacze przemysłowe do zbierania pyłów w strefach dużego i ekstremalnego zapylenia

 

 

 COYNCO 100

Odkurzacz przemysłowy do zbierania zanieczyszczeń suchych z otrząsaczem

 

COYNCO 100 to odkurzacze przemysłowe zaprojektowane do odkurzania zanieczyszczeń suchych. Odkurzacze przystosowane są do zbierania pyłów budowlanych, kurzu, piachu. Urządzenia są idealne dla prac w sektorze budowlanym i dedykowane są do pracy z profesjonalnymi elektronarzędziami. Odkurzacze wyposażone są w unikatowy system filtracji oparty na cyklonowym systemie oczyszczania powietrza. Odkurzacze wyposażone są w wielkopowierzchniowy filtr typu cartridge, (klasa M) pokryty aluminium (ochrona przed pyłami i wilgocią). Powierzchnia filtra głównego wynosi 12 000 cm2. Odkurzacze wyposażone są w ręczny otrząsacz filtra, który skutecznie przywraca należytą filtrację i przedłuża jego żywotność. Nie występuje konieczność demontażu całej głowicy i ręcznego czyszczenia filtra. Ten unikatowy system filtracji powietrza i oczyszczania filtra głównego jest niedostępny w produktach konkurencji. Zbiornik na zanieczyszczenia o pojemności 35 l ręcznie opuszczany jest na własne kółka. Ułatwia to znacznie jego opróżnianie. Bardzo dobre wyważenie odkurzacza oraz duże koła z hamulcami gwarantują bezpieczne przemieszczanie. Duże koła ułatwiają zwrotność i łatwość transportu. Dużą moc ssania generują dwie lub trzy turbiny ssące o łącznej mocy 3600 W (model 101). Odkurzacze skutecznie zasysają lekkie pyły przy zastosowaniu węzy o długości nawet 20 mb. Dzięki uniwersalnej konstrukcji odkurzacze mają zastosowanie w firmach sprzątających przy odkurzaniu magazynów, hal produkcyjnych. Urządzenia znajdą także zastosowanie w przemyśle lekkim oraz ciężkim. Każdy odkurzacz COYNCO przeznaczony jest do pracy w długich przedziałach czasu - głowica pracuje w systemie bypass. W wyposażeniu dodatkowym znajduje się szeroka paleta akcesoriów dodatkowych: ssaw, węży, połączeń.

Dzięki ich bogatej gamie odkurzacze można przystosować do różnych prac sprzątających.

 • COYNCO 100
 • Zbiornik

DANE TECHNICZNE COYNCO 100

 • Moc silnika: 2400 W
 • Zasilanie: 230 V
 • Przepływ powietrza: 300 m3 / h
 • Podciśnienie: 2300 mm/H2O
 • Pojemność zbiornika: 35
 • L Zasięg pracy: w zależności od długości węży
 • Poziom hałasu: 74 dB
 • Ciężar: 52 kg
 • Wymiary: 620 x 500 x 112 mm

 COYNCO 101

Odkurzacz przemysłowy do zbierania pyłów z otrząsaczem

 

COYNCO 101 to odkurzacze przemysłowe zaprojektowane do odkurzania zanieczyszczeń suchych. Odkurzacze przystosowane są do zbierania pyłów budowlanych, kurzu, piachu. Urządzenia są idealne dla prac w sektorze budowlanym i dedykowane są do pracy z profesjonalnymi elektronarzędziami. Urządzenia wyposażone są w unikatowy system filtracji oparty na cyklonowym systemie oczyszczania powietrza. Odkurzacze wyposażone są w wielkopowierzchniowy filtr typu cartridge, (klasa M) pokryty aluminium (ochrona przed pyłami i wilgocią). Powierzchnia filtra głównego wynosi 12 000 cm2. Odkurzacze wyposażone są w ręczny otrząsacz filtra, który skutecznie przywraca należytą filtrację i przedłuża jego żywotność. Nie występuje konieczność demontażu całej głowicy i ręcznego czyszczenia filtra. Ten unikatowy system filtracji powietrza i oczyszczania filtra głównego jest niedostępny w produktach konkurencji. Zbiornik na zanieczyszczenia o pojemności 35 l ręcznie opuszczany jest na własne kółka. Ułatwia to znacznie jego opróżnianie. Bardzo dobre wyważenie odkurzacza oraz duże koła z hamulcami gwarantują bezpieczne przemieszczanie. Duże koła ułatwiają zwrotność i łatwość transportu. Dużą moc ssania generują trzy turbiny ssące o łącznej mocy 3600 W. Odkurzacze skutecznie zasysają lekkie pyły przy zastosowaniu węzy o długości nawet 20 mb. Dzięki uniwersalnej konstrukcji odkurzacze mają zastosowanie w firmach sprzątających przy odkurzaniu magazynów, hal produkcyjnych. Urządzenia znajdą także zastosowanie w przemyśle lekkim oraz ciężkim. Dużą moc ssania generują trzy turbiny ssące o łącznej mocy 3600 W. Odkurzacze skutecznie zasysają lekkie pyły przy zastosowaniu węzy o długości nawet 20 mb. Dzięki uniwersalnej konstrukcji odkurzacze mają zastosowanie w firmach sprzątających przy odkurzaniu magazynów, hal produkcyjnych. Urządzenia znajdą także zastosowanie w przemyśle lekkim oraz ciężkim.  Każdy odkurzacz COYNCO przeznaczony jest do pracy w długich przedziałach czasu - głowica pracuje w systemie bypass. W wyposażeniu dodatkowym znajduje się szeroka paleta akcesoriów dodatkowych: ssaw, węży, połączeń. Odkurzacz opcjonalnie posiada gniazdo elektryczne do współpracy z elektronarzędziami.

Dzięki ich bogatej gamie odkurzacze można przystosować do różnych prac sprzątających.

 • COYNCO 101
 • Zbiornik

DANE TECHNICZNE COYNCO 101

 • Moc silnika: 3600
 • W Zasilanie: 230 V
 • Przepływ powietrza: 450 m3 / h
 • Podciśnienie: 2300 mm/H2O
 • Pojemność zbiornika: 35 L
 • Zasięg pracy: w zależności od długości węży
 • Poziom hałasu: 74 dB
 • Ciężar: 52 kg
 • Wymiary: 620 x 500 x 112 mm

 COYNCO T 100

Kompaktowy odkurzacz do pyłów z turbiną bocznokanałową

 

COYNCO T 100 to kompaktowe odkurzacze przemysłowe zaprojektowane do odkurzania zanieczyszczeń suchych. Odkurzacze przystosowane są do zbierania pyłów budowlanych, kurzu, piachu (sporadycznie błota). Urządzenia są idealne dla prac w sektorze  budowlanym i dedykowane są do pracy z  profesjonalnymi elektronarzędziami. Urządzenia wyposażone są w unikatowy system filtracji oparty na cyklonowym systemie oczyszczania powietrza. Odkurzacze wyposażone są w wielkopowierzchniowy filtr typu cartridge, (klasa M) pokryty  aluminium (ochrona przed pyłami i wilgocią). Powierzchnia  filtra głównego  wynosi 12 000 cm2. Odkurzacze wyposażone są w  ręczny  otrząsacz filtra, który skutecznie  przywraca  należytą  filtrację i przedłuża jego żywotność. Nie występuje konieczność demontażu całej głowicy i ręcznego czyszczenia  filtra. Ten unikatowy system filtracji powietrza i oczyszczania filtra głównego jest niedostępny w produktach konkurencji. Zbiornik na zanieczyszczenia o pojemności 35 l  ręcznie opuszczany jest na własne kółka. Ułatwia to znacznie jego opróżnianie. Bardzo dobre wyważenie odkurzacza oraz duże koła z hamulcami gwarantują bezpieczne przemieszczanie. Duże koła ułatwiają zwrotność i łatwość transportu. Dużą moc ssania generuje bocznokanałowa turbina ssąca do pracy ciągłej o mocy 2200 W. Odkurzacze skutecznie zasysają lekkie pyły przy zastosowaniu węzy o długości ok. 20 m. Dzięki uniwersalnej konstrukcji odkurzacze mają zastosowanie w firmach sprzątających przy odkurzaniu magazynów, hal produkcyjnych. Urządzenia znajdą także zastosowanie w przemyśle lekkim oraz ciężkim. Każdy odkurzacz COYNCO przeznaczony jest do pracy w długich przedziałach czasu - głowica pracuje w systemie by - pass.    W wyposażeniu dodatkowym znajduje się szeroka paleta akcesoriów dodatkowych: ssaw, węży, połączeń. Ten model odkurzacza dostępny jest w wersji do pracy w środowisku potencjalnie wybuchowym (odkurzacz antywybuchowy) ATEX 22 - II 3 D. W odkurzaczu istnieje możliwość zamontowania filtra HEPA, gniazda do elektronarzędzi oraz ssawy doczołowej. Dostępna jest również wersja wykonana ze stali nierdzewnej.

Dzięki bogatej gamie akcesoriów odkurzacze można przystosować do różnych prac sprzątających. 

 • Zbiornik

DANE TECHNICZNE COYNCO T 100

 • Moc silnika:  2200 W
 • Zasilanie: 230 V
 • Przepływ powietrza: 320 m3 / h
 • Podciśnienie: 2300  mm / H2O
 • Pojemność zbiornika: 35 L
 • Zasięg pracy: w zależności od długości węży
 • Poziom hałasu: 74 dB
 • Ciężar: 72 kg
 • Wymiary: 620 x 500 x 127 mm

 COYNCO S 102

Wydajny kompaktowy odkurzacz do pyłów z systemem POWER SHAKE

 

Seria uniwersalnych odkurzaczy COYNCO z cyklonowym systemem separacji zanieczyszczeń i podwójnym systemem oczyszczania filtra powietrza POWER SHAKE to nowość w ofercie naszej firmy.   COYNCO serii S to kompaktowe odkurzacze przemysłowe skierowane wszędzie tam, gdzie wymagane jest użycie odkurzaczy o wysokich parametrach przepływu powietrza i podciśnienia do zbieranie zabrudzeń suchych i mokrych (opcja). Odkurzacze te posiadają  głowicę z trzema turbinami ssącymi (silnik szczotkowy, komutatorowy)  o łącznej mocy 2400 W. Te parametry stawiają odkurzacze COYNCO wśród liderów pracy w najtrudniejszych warunkach. Cała konstrukcja odkurzacza malowana jest proszkowo a pojemność zbiorników na zanieczyszczenia wynosi 50 (opcjonalnie istnieje możliwość zamówienia odkurzacza w wersji ze stali nierdzewnej).  System rotacyjnego opadania brudu gwarantuje bardzo niski poziom zanieczyszczenia filtra. Nawet przy zasysaniu takich zabrudzeń jak talk czy wapno 99% pyłu opada na dno zbiornika. Dodatkowo wielkopowierzchniowy filtr typu cartridge, pokrywany warstwą aluminium, zabudowany jest w kapturze ze stali nierdzewnej a skuteczność filtracji powietrza wynosi 1 mikron (na życzenie klienta istnieje możliwość zamontowania filtra HEPA - klasa H). Te dwie cechy gwarantują stabilną i długą pracę bez obniżenia parametrów ssących. Opatentowany podwójny, mechaniczny i pneumatyczny system oczyszczania filtra powietrza POWER SHAKE pozwala na automatyczne oczyszczanie go bez konieczności użycia siły operatora lub ściągania głowicy. W odkurzaczach tych nie ma zatem znaczenia powierzchnia filtra, gdyż w praktyce jest on tylko dodatkowym zabezpieczeniem, a nie miejscem absorpcji brudu. Ten unikatowy system filtracji powietrza i oczyszczania filtra głównego jest niedostępny w produktach konkurencji. Zbiornik na zanieczyszczenia jest ręcznie opuszczany na własne kółka, co znacznie ułatwia  jego oczyszczanie. Odkurzacze posiadają kosz na dodatkowe akcesoria oraz stabilną konstrukcję. Charakteryzuje się również wysoką kulturą pracy oraz wysoką jakością akcesoriów. Bardzo dobre wyważenie oraz duże koła z hamulcami gwarantują bezpieczne przemieszczanie.

COYNCO serii S 102 to odkurzacze uniwersalne do zbierania wszystkich rodzajów zanieczyszczeń w tym mokrych (bez stref potencjalnie zagrożonych wybuchem).

Odkurzacz zalecany do użytku w halach magazynowych, firmach budowlanych oraz wszelkich segmentach przemysłu. Odkurzacz przystosowany do zbierania zanieczyszczeń gorących. Odkurzacz bez osprzętu dodatkowego. Opcjonalnie odkurzacz posiada gniazdo elektryczne do współpracy z elektronarzędziami .

 • COYNCO S 102

DANE TECHNICZNE COYNCO S 102

 • Moc silnika: 2400 W
 • Zasilanie: 230 V
 • Przepływ powietrza: 300 m3 / h
 • Podciśnienie: 2300 mm/H2O
 • Pojemność zbiornika: 50 L
 • Zasięg pracy: w zależności od długości węży
 • Poziom hałasu: 67 dB
 • Ciężar: 78 kg
 • Wymiary: 800 x 600 x 1150 mm

 COYNCO S 103

Wydajny kompaktowy odkurzacz do pyłów z systemem POWER SHAKE

 

Seria uniwersalnych odkurzaczy COYNCO z cyklonowym systemem separacji zanieczyszczeń i podwójnym systemem oczyszczania filtra powietrza POWER SHAKE to nowość w ofercie naszej firmy.   COYNCO serii S to kompaktowe odkurzacze przemysłowe skierowane wszędzie tam, gdzie wymagane jest użycie odkurzaczy o wysokich parametrach przepływu powietrza i podciśnienia do zbieranie zabrudzeń suchych i mokrych (opcja). Odkurzacze te posiadają  głowicę z trzema turbinami ssącymi (silnik szczotkowy, komutatorowy)  o łącznej mocy 3600 W. Te parametry stawiają odkurzacze COYNCO wśród liderów pracy w najtrudniejszych warunkach. Cała konstrukcja odkurzacza malowana jest proszkowo a pojemność zbiorników na zanieczyszczenia wynosi 50 l (opcjonalnie istnieje możliwość zamówienia odkurzacza w wersji ze stali nierdzewnej). System rotacyjnego opadania brudu gwarantuje bardzo niski poziom zanieczyszczenia filtra. Nawet przy zasysaniu takich zabrudzeń jak talk czy wapno 99% pyłu opada na dno zbiornika. Dodatkowo wielkopowierzchniowy filtr typu cartridge, pokrywany warstwą aluminium, zabudowany jest w kapturze ze stali nierdzewnej a skuteczność filtracji powietrza wynosi 1 mikron (na życzenie klienta istnieje możliwość zamontowania filtra HEPA - klasa H). Te dwie cechy gwarantują stabilną i długą pracę bez obniżenia parametrów ssących. Opatentowany podwójny, mechaniczny i pneumatyczny system oczyszczania filtra powietrza POWER SHAKE pozwala na automatyczne oczyszczanie go bez konieczności użycia siły operatora lub ściągania głowicy. W odkurzaczach tych nie ma zatem znaczenia powierzchnia filtra, gdyż w praktyce jest on tylko dodatkowym zabezpieczeniem, a nie miejscem absorpcji brudu. Ten unikatowy system filtracji powietrza i oczyszczania filtra głównego jest niedostępny w produktach konkurencji. Zbiornik na zanieczyszczenia jest ręcznie opuszczany na własne kółka, co znacznie ułatwia  jego oczyszczanie. Odkurzacze posiadają kosz na dodatkowe akcesoria oraz stabilną konstrukcję. Charakteryzuje się również wysoką kulturą pracy oraz wysoką jakością akcesoriów. Bardzo dobre wyważenie oraz duże koła z hamulcami gwarantują bezpieczne przemieszczanie.

COYNCO serii S 103 to odkurzacze uniwersalne do zbierania wszystkich rodzajów zanieczyszczeń w tym mokrych (bez stref potencjalnie zagrożonych wybuchem).

Odkurzacz zalecany do użytku w halach magazynowych, firmach budowlanych oraz wszelkich segmentach przemysłu. Odkurzacz przystosowany do zbierania zanieczyszczeń gorących. Odkurzacz bez osprzętu dodatkowego. Opcjonalnie odkurzacz posiada gniazdo elektryczne do współpracy z elektronarzędziami.

 • COYNCO S 103

DANE TECHNICZNE COYNCO S 103

 • Moc silnika: 3600 W
 • Zasilanie: 230 V
 • Przepływ powietrza: 450 m3 / h
 • Podciśnienie: 2300 mm/H2O
 • Pojemność zbiornika: 50 L
 • Zasięg pracy: w zależności od długości węży
 • Poziom hałasu: 74 dB
 • Ciężar: 69 kg
 • Wymiary: 800 x 600 x 1150 mm

 COYNCO ST 22

Wydajny kompaktowy odkurzacz do pyłów

 

Seria odkurzaczy COYNCO do pracy w środowisku dużego zapylenia z cyklonowym systemem separacji zanieczyszczeń i podwójnym systemem oczyszczania filtra powietrza POWER SHAKE. Model ten posiada wzmocniony wózek i ramę nośną i zaopatrzony jest w 1 fazową bocznokanałową turbinę ssącą do pracy w długich przedziałach czasu.

COYNCO serii ST 22 to odkurzacz przemysłowy skierowane wszędzie tam, gdzie wymagane jest użycie odkurzaczy o wysokich parametrach przepływu powietrza i podciśnienia do zbierania zanieczyszczeń suchych. Odkurzacz ten posiada turbinę ssącą o łącznej mocy 2500 W. Parametry te stawiają model ST 22 wśród liderów pracy w najtrudniejszych warunkach. Cała konstrukcja odkurzacza malowana jest proszkowo a pojemność zbiorników na zanieczyszczenia wynosi 50 l (opcjonalnie istnieje możliwość zamówienia odkurzacza w wersji ze stali nierdzewnej). System rotacyjnego opadania brudu gwarantuje bardzo niski poziom zanieczyszczenia filtra. Nawet przy zasysaniu takich zabrudzeń jak talk czy wapno 99% pyłu opada na dno zbiornika. Dodatkowo wielkopowierzchniowy filtr typu cartridge, pokrywany warstwą aluminium o powierzchni 17 000 cm2, zabudowany jest w kapturze ze stali nierdzewnej a skuteczność filtracji powietrza wynosi 1 mikron (na życzenie klienta istnieje możliwość zamontowania filtra HEPA - klasa H). Te dwie cechy gwarantują stabilną i długą pracę bez obniżenia parametrów ssących.

Opatentowany podwójny, mechaniczny i pneumatyczny system oczyszczania filtra powietrza POWER SHAKE pozwala na automatyczne oczyszczanie go bez konieczności użycia siły operatora lub ściągania głowicy.

W odkurzaczach tych nie ma zatem znaczenia powierzchnia filtra, gdyż w praktyce jest on tylko dodatkowym zabezpieczeniem, a nie miejscem absorpcji brudu. Ten unikatowy system filtracji powietrza i oczyszczania filtra głównego jest niedostępny w produktach konkurencji. Zbiornik na zanieczyszczenia jest ręcznie opuszczany na własne kółka, co znacznie ułatwia  jego oczyszczanie. Odkurzacze posiadają kosz na dodatkowe akcesoria oraz stabilną wzmocnioną konstrukcję ramy nośnej. Charakteryzuje się również wysoką kulturą pracy oraz wysoką jakością akcesoriów. Bardzo dobre wyważenie oraz duże koła z hamulcami gwarantują bezpieczne przemieszczanie.

COYNCO serii ST 22 skierowane są do pracy w trudnych warunkach dużego zapylenia lecz bez stref potencjalnie zagrożonych wybuchem.

Odkurzacz zalecany do użytku w halach magazynowych, firmach budowlanych oraz wszelkich segmentach przemysłu.  Odkurzacz przystosowany do zbierania zanieczyszczeń gorących. Odkurzacz sprzedawany jest bez osprzętu dodatkowego.

 • COYNCO ST 22

DANE TECHNICZNE COYNCO ST 22

 • Moc silnika: 2500 W
 • Zasilanie: 230 V
 • Przepływ powietrza: 320 m3 / h
 • Podciśnienie: 2200 mm/H2O
 • Pojemność zbiornika: 50 L
 • Zasięg pracy: w zależności od długości węży
 • Poziom hałasu: 74 dB
 • Ciężar: 85 kg
 • Wymiary: 800 x 60 x 1300 mm

 COYNCO SMD 1020

Przemysłowy odkurzacz do pyłów

 

Seria odkurzaczy do pracy w środowisku dużego zapylenia. COYNCO z cyklonowym systemem separacji zanieczyszczeń i podwójnym systemem oczyszczania filtra powietrza POWER SHAKE. 

COYNCO seri SMD to odkurzacze przemysłowe skierowane wszędzie tam, gdzie wymagane jest użycie odkurzaczy o wysokich parametrach przepływu powietrza i podciśnienia do zbierania zanieczyszczeń suchych. Odkurzacze te posiadają głowicę z dwoma lub trzema turbinami ssącymi (silnik szczotkowy, komutatorowy) o łącznej mocy 2400 lub 3600 W. Te parametry stawiają odkurzacze COYNCO wśród liderów pracy w najtrudniejszych warunkach. Cała konstrukcja odkurzacza malowana jest proszkowo a pojemność zbiorników na zanieczyszczenia wynosi 70 l (opcjonalnie istnieje możliwość zamówienia odkurzacza w wersji ze stali nierdzewnej). System rotacyjnego opadania brudu gwarantuje bardzo niski poziom zanieczyszczenia filtra. Nawet przy zasysaniu takich zabrudzeń jak talk czy wapno 99% pyłu opada na dno zbiornika. Dodatkowo wielkopowierzchniowy filtr typu cartridge, pokrywany warstwą aluminium o powierzchni 22 000 cm2, zabudowany jest w kapturze ze stali nierdzewnej a skuteczność filtracji powietrza wynosi 1 mikron (na życzenie klienta istnieje możliwość zamontowania filtra HEPA - klasa H). Te dwie cechy gwarantują stabilną i długą pracę bez obniżenia parametrów ssących. Opatentowany podwójny, mechaniczny i pneumatyczny system oczyszczania filtra powietrza POWER SHAKE pozwala na automatyczne oczyszczanie go bez konieczności użycia siły operatora lub ściągania głowicy. 

W odkurzaczach tych nie ma zatem znaczenia powierzchnia filtra, gdyż w praktyce jest on tylko dodatkowym zabezpieczeniem, a nie miejscem absorpcji brudu. Ten unikatowy system filtracji powietrza i oczyszczania filtra głównego jest niedostępny w produktach konkurencji. Zbiornik na zanieczyszczenia jest ręcznie opuszczany na własne kółka, co znacznie ułatwia jego oczyszczanie. Odkurzacze posiadają kosz na dodatkowe akcesoria oraz stabilną konstrukcję. Charakteryzuje się również wysoką kulturą pracy oraz wysoką jakością akcesoriów. Bardzo dobre wyważenie oraz duże koła z hamulcami gwarantują bezpieczne przemieszczanie. 

COYNCO serii SMD skierowane są do pracy w szczególnie trudnych warunkach dużego zapylenia wszystkie rodzaje pyłów (bez stref potencjalnie zagrożonych wybuchem). Odkurzacz zalecany do użytku w halach magazynowych, firmach budowlanych oraz wszelkich segmentach przemysłu. Odkurzacz przystosowany do zbierania zanieczyszczeń gorących. Odkurzacz sprzedawany jest bez osprzętu dodatkowego. 

 • COYNCO SMD 1020

DANE TECHNICZNE COYNCO SMD 1020 

 • Moc silnika: 2400 W
 • Zasilanie: 230 V
 • Przepływ powietrza: 300 m3 / h
 • Podciśnienie: 2300 mm/H2O
 • Pojemność zbiornika: 70 L
 • Zasięg pracy: w zależności od długości węży
 • Poziom hałasu: 74 dB Ciężar: 78 kg
 • Wymiary: 800 x 600 x 1500 mm

 COYNCO SMD 1030

Przemysłowy odkurzacz do pyłów

 

Seria odkurzaczy do pracy w środowisku dużego zapylenia. COYNCO z cyklonowym systemem separacji zanieczyszczeń i podwójnym systemem oczyszczania filtra powietrza POWER SHAKE to nowość w ofercie naszej firmy.  

COYNCO seri SMD to odkurzacze przemysłowe skierowane wszędzie tam, gdzie wymagane jest użycie odkurzaczy o wysokich parametrach przepływu powietrza i podciśnienia do zbierania zanieczyszczeń suchych. Odkurzacze te posiadają  głowicę z dwoma lub trzema turbinami ssącymi (silnik szczotkowy, komutatorowy)  o łącznej mocy 2400 lub 3600 W. Te parametry stawiają odkurzacze COYNCO wśród liderów pracy w najtrudniejszych warunkach. Cała konstrukcja odkurzacza malowana jest proszkowo a pojemność zbiorników na zanieczyszczenia wynosi 70 l (opcjonalnie istnieje możliwość zamówienia odkurzacza w wersji ze stali nierdzewnej).  System rotacyjnego opadania brudu gwarantuje bardzo niski poziom zanieczyszczenia filtra. Nawet przy zasysaniu takich zabrudzeń jak talk czy wapno 99% pyłu opada na dno zbiornika. Dodatkowo wielkopowierzchniowy filtr typu cartridge, pokrywany warstwą aluminium o powierzchni 22 000 cm2, zabudowany jest w kapturze ze stali nierdzewnej a skuteczność filtracji powietrza wynosi 1 mikron (na życzenie klienta istnieje możliwość zamontowania filtra HEPA - klasa H). Te dwie cechy gwarantują stabilną i długą pracę bez obniżenia parametrów ssących. Opatentowany podwójny, mechaniczny i pneumatyczny system oczyszczania filtra powietrza POWER SHAKE pozwala na automatyczne oczyszczanie go bez konieczności użycia siły operatora lub ściągania głowicy. 

W odkurzaczach tych nie ma zatem znaczenia powierzchnia filtra, gdyż w praktyce jest on tylko dodatkowym zabezpieczeniem, a nie miejscem absorpcji brudu. Ten unikatowy system filtracji powietrza i oczyszczania filtra głównego jest niedostępny w produktach konkurencji. Zbiornik na zanieczyszczenia jest ręcznie opuszczany na własne kółka, co znacznie ułatwia  jego oczyszczanie. Odkurzacze posiadają kosz na dodatkowe akcesoria oraz stabilną konstrukcję. Charakteryzuje się również wysoką kulturą pracy oraz wysoką jakością akcesoriów. Bardzo dobre wyważenie oraz duże koła z hamulcami gwarantują bezpieczne przemieszczanie. 

COYNCO serii SMD skierowane są do pracy w szczególnie trudnych warunkach dużego zapylenia wszystkie rodzaje pyłów (bez stref potencjalnie zagrożonych wybuchem).

Odkurzacz zalecany do użytku w halach magazynowych, firmach budowlanych oraz wszelkich segmentach przemysłu. Odkurzacz przystosowany do zbierania zanieczyszczeń gorących. Odkurzacz sprzedawany jest bez osprzętu dodatkowego.  

 • COYNCO SMD 1030

DANE TECHNICZNE COYNCO SMD 1030 

 • Moc silnika: 3600 W
 • Zasilanie: 230 V
 • Przepływ powietrza: 450 m3 / h
 • Podciśnienie: 2300 mm/H2O
 • Pojemność zbiornika: 70 L
 • Zasięg pracy: w zależności od długości węży
 • Poziom hałasu: 74 dB
 • Ciężar: 81 kg
 • Wymiary: 800 x 600 x 1500 mm

 COYNCO STD 220

Odkurzacz przemysłowy do zbierania uciążliwych pyłów

 

Seria odkurzaczy COYNCO z wysokowydajnym cyklonowym systemem separacji zanieczyszczeń i podwójnym  systemem oczyszczania filtra POWER SHAKE. Odkurzacz przeznaczony jest do pracy w strefach bardzo dużego zapylenia.

COYNCO serii STD to odkurzacze przemysłowe skierowane wszędzie tam, gdzie wymagane jest użycie odkurzaczy o wysokich parametrach przepływu powietrza i podciśnienia do zbieranie zabrudzeń suchych. Odkurzacze te posiadają  głowicę z turbiną  ssącą boczno-kanałową SOLARIS zasilaną jednofazowym bez-szczotkowym silnikiem indukcyjnym do pracy ciągłej. Dzięki zastosowaniu silnika indukcyjnego urządzenia mogą być wykonane w wersji do stref potencjalnie zagrożonych wybuchem (ATEX - urządzenie zbudowane jest zgodnie z obowiązującymi dyrektywami UE dotyczącymi stref niebezpiecznych). Te parametry stawiają odkurzacze COYNCO wśród liderów pracy w najtrudniejszych warunkach. Cała konstrukcja odkurzacza malowana jest proszkowo a pojemność zbiorników na zanieczyszczenia wynosi 50 (wykonanie ze stali nierdzewnej-opcja). System rotacyjnego opadania brudu gwarantuje bardzo niski poziom zanieczyszczenia filtra. Nawet przy zasysaniu takich zabrudzeń jak talk czy wapno 99% pyłu opada na dno zbiornika. Dodatkowo wielkopowierzchniowy filtr typu cartridge o powierzchni 22 000 cm2 (klasa M - pokryty w celu jego utwardzenia aluminium, odporność na zawilgocenia ) zabudowany jest w kapturze ze stali nierdzewnej a skuteczność filtracji powietrza wynosi 1 mikron (na życzenie klienta istnieje możliwość zamontowania filtra HEPA - klasa H). Te dwie cechy gwarantują stabilną i długą pracę bez obniżenia parametrów ssących. Opatentowany podwójny, mechaniczny i pneumatyczny system oczyszczania filtra powietrza odkurzacza POWER SHAKE pozwala na automatyczne oczyszczanie go bez konieczności użycia siły operatora lub ściągania głowicy. Ten unikatowy system filtracji powietrza i oczyszczania filtra głównego jest niedostępny w produktach konkurencji. Zbiornik na zanieczyszczenia jest ręcznie opuszczany na własne kółka, co znacznie ułatwia  jego oczyszczanie. Charakteryzuje się również wysoką kulturą pracy oraz wysoką jakością akcesoriów. Bardzo dobre wyważenie oraz duże koła z hamulcami gwarantują bezpieczne przemieszczanie.

COYNCO serii STD 220 to odkurzacze do zbierania wszystkich rodzajów zanieczyszczeń pylistych. Modele odkurzaczy wykonane mogą być z turbina do stref potencjalnie zagrożonych wybuchem - ATEX II 2 GD/ II 3 GD  Odkurzacz przystosowany jest do zbierania zanieczyszczeń gorących. Gniazdo odkurzacza przystosowane jest do pracy z wężami o średnicy: D 40, D 50, D 60. 

Odkurzacz zalecany do użytku w halach magazynowych, firmach budowlanych oraz wszelkich segmentach przemysłu. 

Odkurzacz przystosowany do zbierania zanieczyszczeń gorących. Odkurzacz sprzedawany jest bez osprzętu dodatkowego.

 • COYNCO STD 220

DANE TECHNICZNE COYNCO STD 220

 • Moc silnika: 2500 W
 • Zasilanie: 230 V
 • Przepływ powietrza: 320 m3 / h
 • Podciśnienie: 2200 mm/H2O
 • Pojemność zbiornika: 70 L
 • Zasięg pracy: w zależności od długości węży
 • Poziom hałasu: 74 dB
 • Ciężar: 90 kg
 • Wymiary: 800 x 60 x 1650 mm

 COYNCO D 1122

Odkurzacz przemysłowy do zbierania uciążliwych pyłów

 

Seria odkurzaczy COYNCO do pracy w środowisku dużego zapylenia z cyklonowym systemem separacji zanieczyszczeń i podwójnym systemem oczyszczania filtra powietrza POWER SHAKE to nowość w ofercie naszej firmy. Model ten posiada wzmocniony wózek i ramę nośną i zaopatrzony jest w 1 fazową bocznokanałową turbinę ssącą do pracy w długich przedziałach czasu.  

COYNCO serii D 1122 to odkurzacz przemysłowy skierowane wszędzie tam, gdzie wymagane jest użycie odkurzaczy o wysokich parametrach przepływu powietrza i podciśnienia do zbierania zanieczyszczeń suchych. Odkurzacz ten posiada turbinę ssącą o łącznej mocy 2500 W. Parametry te stawiają model D 1122 wśród liderów pracy w najtrudniejszych warunkach. Cała konstrukcja odkurzacza malowana jest proszkowo a pojemność zbiorników na zanieczyszczenia wynosi 70 l (opcjonalnie istnieje możliwość zamówienia odkurzacza w wersji ze stali nierdzewnej). System rotacyjnego opadania brudu gwarantuje bardzo niski poziom zanieczyszczenia filtra. Nawet przy zasysaniu takich zabrudzeń jak talk czy wapno 99% pyłu opada na dno zbiornika. Dodatkowo wielkopowierzchniowy filtr typu cartridge, pokrywany warstwą aluminium o powierzchni 22 000 cm2, zabudowany jest w kapturze ze stali nierdzewnej a skuteczność filtracji powietrza wynosi 1 mikron (na życzenie klienta istnieje możliwość zamontowania filtra HEPA - klasa H). Te dwie cechy gwarantują stabilną i długą pracę bez obniżenia parametrów ssących. Opatentowany podwójny, mechaniczny i pneumatyczny system oczyszczania filtra powietrza POWER SHAKE pozwala na automatyczne oczyszczanie go bez konieczności użycia siły operatora lub ściągania głowicy. 

W odkurzaczach tych nie ma zatem znaczenia powierzchnia filtra, gdyż w praktyce jest on tylko dodatkowym zabezpieczeniem, a nie miejscem absorpcji brudu. Ten unikatowy system filtracji powietrza i oczyszczania filtra głównego jest niedostępny w produktach konkurencji. Zbiornik na zanieczyszczenia jest ręcznie opuszczany na własne kółka, co znacznie ułatwia  jego oczyszczanie. Odkurzacze posiadają kosz na dodatkowe akcesoria oraz stabilną wzmocnioną konstrukcję ramy nośnej. Charakteryzuje się również wysoką kulturą pracy oraz wysoką jakością akcesoriów. Bardzo dobre wyważenie oraz duże koła z hamulcami gwarantują bezpieczne przemieszczanie. 

COYNCO serii D 1122 skierowane są do pracy w trudnych warunkach dużego zapylenia lecz bez stref potencjalnie zagrożonych wybuchem.  Odkurzacz zalecany do użytku w halach magazynowych, firmach budowlanych oraz wszelkich segmentach przemysłu. 

Odkurzacz przystosowany do zbierania zanieczyszczeń gorących. Odkurzacz sprzedawany jest bez osprzętu dodatkowego. 

 • COYNCO D 1122

DANE TECHNICZNE COYNCO D 1122

 • Moc silnika: 2500 W
 • Zasilanie: 230 V
 • Przepływ powietrza: 320 m3 / h
 • Podciśnienie: 2200 mm/H2O
 • Pojemność zbiornika: 70 L
 • Zasięg pracy: w zależności od długości węży
 • Poziom hałasu: 74 dB
 • Ciężar: 126 kg
 • Wymiary: 800 x 60 x 1650 mm