Odkurzacze Przemysłowe

Czysta Polska - dystrybucja odkurzaczy przemysłowych oraz 2 odkurzacze przemysłowe z oferty Czysta Polska Czysta Polska - dystrybucja odkurzaczy przemysłowych oraz 2 odkurzacze przemysłowe z oferty Czysta Polska Czysta Polska - dystrybucja odkurzaczy przemysłowych oraz 2 odkurzacze przemysłowe z oferty Czysta Polska

 Produkty

 Partnerzy Finansowi

Milenium Leasing
EFL Leasing

 Partnerzy Techniczni

Coynco

 Nasze Serwisy

 Jednofazowe na sucho - mokro

Wydajne uniwersalne odkurzacze przemysłowe do zbierania zanieczyszczeń suchych i mokrych

 COYNCO S 102 SUCHO - MOKRO

Uniwersalny kompaktowy odkurzacz z systemem POWER SHAKE

 

Seria uniwersalnych odkurzaczy COYNCO do pracy na sucho i mokro z cyklonowym systemem separacji zanieczyszczeń i podwójnym systemem oczyszczania filtra powietrza POWER SHAKE.   

COYNCO serii S przystosowane są do zbierania płynów i zanieczyszczeń suchych. Odkurzacz wyposażony jest w system pływakowy odcinający dopływ powietrza do turbiny ssącej w momencie napełnienia zbiornika wodą. Przemysłowe kompaktowe odkurzacze tej serii skierowane wszędzie tam, gdzie wymagane jest użycie odkurzaczy o wysokich parametrach przepływu powietrza i podciśnienia. Odkurzacze te posiadają  głowicę z dwoma lub trzema turbinami ssącymi (silnik szczotkowy, komutatorowy)  o łącznej mocy 2400 W. Te parametry stawiają odkurzacze COYNCO wśród liderów pracy w najtrudniejszych warunkach. Cała konstrukcja odkurzacza malowana jest proszkowo a pojemność zbiorników na zanieczyszczenia wynosi 50 (opcjonalnie istnieje możliwość zamówienia odkurzacza w wersji ze stali nierdzewnej).  System rotacyjnego opadania brudu gwarantuje bardzo niski poziom zanieczyszczenia filtra. Nawet przy zasysaniu takich zabrudzeń jak talk czy wapno 99% pyłu opada na dno zbiornika. Dodatkowo wielkopowierzchniowy filtr typu cartridge, pokrywany warstwą aluminium, zabudowany jest w kapturze ze stali nierdzewnej a skuteczność filtracji powietrza wynosi 1 mikron (na życzenie klienta istnieje możliwość zamontowania filtra HEPA - klasa H). Te dwie cechy gwarantują stabilną i długą pracę bez obniżenia parametrów ssących. Opatentowany podwójny, mechaniczny i pneumatyczny system oczyszczania filtra powietrza POWER SHAKE pozwala na automatyczne oczyszczanie go bez konieczności użycia siły operatora lub ściągania głowicy. W odkurzaczach tych nie ma zatem znaczenia powierzchnia filtra, gdyż w praktyce jest on tylko dodatkowym zabezpieczeniem, a nie miejscem absorpcji brudu. Ten unikatowy system filtracji powietrza i oczyszczania filtra głównego jest niedostępny w produktach konkurencji. Zbiornik na zanieczyszczenia jest ręcznie opuszczany na własne kółka, co znacznie ułatwia  jego oczyszczanie. Odkurzacze posiadają kosz na dodatkowe akcesoria oraz stabilną konstrukcję. Charakteryzuje się również wysoką kulturą pracy oraz wysoką jakością akcesoriów. Bardzo dobre wyważenie oraz duże koła z hamulcami gwarantują bezpieczne przemieszczanie. 

COYNCO serii S 102 to odkurzacze uniwersalne do zbierania wszystkich rodzajów zanieczyszczeń w tym mokrych (bez stref potencjalnie zagrożonych wybuchem). 

Odkurzacz zalecany do użytku w halach magazynowych, firmach budowlanych oraz wszelkich segmentach przemysłu. Odkurzacz przystosowany do zbierania zanieczyszczeń gorących. Odkurzacz bez osprzętu dodatkowego. Odkurzacze przystosowane są do pracy z wężami o średnicy: D 40, D 50, D 60. Opcjonalnie odkurzacz posiada gniazdo elektryczne do podłączenia elektronarzędzi. 

 • COYNCO S 102 SUCHO - MOKRO

DANE TECHNICZNE COYNCO S 102 SUCHO - MOKRO

 • Moc silnika: 2400 W
 • Zasilanie: 230 V
 • Przepływ powietrza: 300 m3 / h
 • Podciśnienie: 2300 mm/H2O
 • Pojemność zbiornika: 50 L
 • Zasięg pracy: w zależności od długości węży
 • Poziom hałasu: 67 dB
 • Ciężar: 78 kg
 • Wymiary: 800 x 600 x 1150 mm

 COYNCO S 103 SUCHO - MOKRO

Uniwersalny kompaktowy odkurzacz z systemem POWER SHAKE

 

Seria uniwersalnych odkurzaczy COYNCO do pracy na sucho i mokro z cyklonowym systemem separacji zanieczyszczeń i podwójnym systemem oczyszczania filtra powietrza POWER SHAKE.  

COYNCO serii S przystosowane są do zbierania płynów i zanieczyszczeń suchych. Odkurzacz wyposażony jest w system pływakowy odcinający dopływ powietrza do turbiny ssącej w momencie napełnienia zbiornika wodą. Przemysłowe kompaktowe odkurzacze tej serii skierowane wszędzie tam, gdzie wymagane jest użycie odkurzaczy o wysokich parametrach przepływu powietrza i podciśnienia. Odkurzacze te posiadają  głowicę z dwoma lub trzema turbinami ssącymi (silnik szczotkowy, komutatorowy)  o łącznej mocy 3600 W. Te parametry stawiają odkurzacze COYNCO wśród liderów pracy w najtrudniejszych warunkach. Cała konstrukcja odkurzacza malowana jest proszkowo a pojemność zbiorników na zanieczyszczenia wynosi 50 (opcjonalnie istnieje możliwość zamówienia odkurzacza w wersji ze stali nierdzewnej).  System rotacyjnego opadania brudu gwarantuje bardzo niski poziom zanieczyszczenia filtra. Nawet przy zasysaniu takich zabrudzeń jak talk czy wapno 99% pyłu opada na dno zbiornika. Dodatkowo wielkopowierzchniowy filtr typu cartridge, pokrywany warstwą aluminium, zabudowany jest w kapturze ze stali nierdzewnej a skuteczność filtracji powietrza wynosi 1 mikron (na życzenie klienta istnieje możliwość zamontowania filtra HEPA - klasa H). Te dwie cechy gwarantują stabilną i długą pracę bez obniżenia parametrów ssących. Opatentowany podwójny, mechaniczny i pneumatyczny system oczyszczania filtra powietrza POWER SHAKE pozwala na automatyczne oczyszczanie go bez konieczności użycia siły operatora lub ściągania głowicy. W odkurzaczach tych nie ma zatem znaczenia powierzchnia filtra, gdyż w praktyce jest on tylko dodatkowym zabezpieczeniem, a nie miejscem absorpcji brudu. Ten unikatowy system filtracji powietrza i oczyszczania filtra głównego jest niedostępny w produktach konkurencji. Zbiornik na zanieczyszczenia jest ręcznie opuszczany na własne kółka, co znacznie ułatwia  jego oczyszczanie. Odkurzacze posiadają kosz na dodatkowe akcesoria oraz stabilną konstrukcję. Charakteryzuje się również wysoką kulturą pracy oraz wysoką jakością akcesoriów. Bardzo dobre wyważenie oraz duże koła z hamulcami gwarantują bezpieczne przemieszczanie. 

COYNCO serii S 103 to odkurzacze uniwersalne do zbierania wszystkich rodzajów zanieczyszczeń w tym mokrych (bez stref potencjalnie zagrożonych wybuchem). 

Odkurzacz zalecany do użytku w halach magazynowych, firmach budowlanych oraz wszelkich segmentach przemysłu. Odkurzacz przystosowany do zbierania zanieczyszczeń gorących. Odkurzacz bez osprzętu dodatkowego. Odkurzacze przystosowane są do pracy z wężami o średnicy: D 40, D 50, D 60. Opcjonalnie odkurzacz posiada gniazdo elektryczne do podłączenia elektronarzędzi.

 • COYNCO S 103 SUCHO - MOKRO

DANE TECHNICZNE COYNCO S 103 SUCHO - MOKRO 

 • Moc silnika: 3600 W
 • Zasilanie: 230 V
 • Przepływ powietrza: 300 m3 / h
 • Podciśnienie: 2300 mm/H2O
 • Pojemność zbiornika: 50 L
 • Zasięg pracy: w zależności od długości węży
 • Poziom hałasu: 67 dB
 • Ciężar: 78 kg
 • Wymiary: 800 x 600 x 1150 mm

 COYNCO ST 22 SUCHO - MOKRO

Odkurzacz przemysłowy do zbierania pylów oraz wody, błota, oleju

 

Wydajny przemysłowy uniwersalny odkurzacz COYNCO ST 22 do zbierania wody, oleju, błota oraz pyłów. Odkurzacz wyposażony jest w cyklonowy systemem separacji zanieczyszczeń i podwójny systemem oczyszczania filtra powietrza POWER SHAKE oraz system pływakowy.

COYNCO serii ST 22 to odkurzacz przemysłowy skierowany wszędzie tam, gdzie wymagane jest użycie odkurzaczy o wysokich parametrach przepływu powietrza i podciśnienia. Odkurzacz ten posiada 1 fazową bocznokanałową turbinę ssącą (silnik indukcyjny, bezszczotkowy)  o mocy 2500 W. Parametry te stawiają model ST 22 wśród liderów pracy w trudnych warunkach. Cała konstrukcja odkurzacza malowana jest proszkowo a pojemność zbiorników na zanieczyszczenia wynosi 50 l (opcjonalnie istnieje możliwość zamówienia odkurzacza w wersji ze stali nierdzewnej).  System rotacyjnego opadania brudu gwarantuje bardzo niski poziom zanieczyszczenia filtra. Nawet przy zasysaniu takich zabrudzeń jak talk czy wapno 99% pyłu opada na dno zbiornika. Dodatkowo wielkopowierzchniowy filtr typu cartridge, pokrywany warstwą aluminium o powierzchni 17 000 cm2, zabudowany jest w kapturze ze stali nierdzewnej a skuteczność filtracji powietrza wynosi 1 mikron (na życzenie klienta istnieje możliwość zamontowania filtra HEPA - klasa H). Te dwie cechy gwarantują stabilną i długą pracę bez obniżenia parametrów ssących. Opatentowany podwójny, mechaniczny i pneumatyczny system oczyszczania filtra powietrza POWER SHAKE pozwala na automatyczne oczyszczanie go bez konieczności użycia siły operatora lub ściągania głowicy. W odkurzaczach tych nie ma zatem znaczenia powierzchnia filtra, gdyż w praktyce jest on tylko dodatkowym zabezpieczeniem, a nie miejscem absorpcji brudu. Ten unikatowy system filtracji powietrza i oczyszczania filtra głównego jest niedostępny w produktach konkurencji. W odkurzaczach zamontowany jest system pływakowy odcinający zasysanie wody, oleju, błota do zbiornika w chwili jego zapełnienia. Zbiornik na zanieczyszczenia jest ręcznie opuszczany na własne kółka, co znacznie ułatwia  jego oczyszczanie. Odkurzacze posiadają kosz na dodatkowe akcesoria oraz stabilną wzmocnioną konstrukcję ramy nośnej. Charakteryzuje się również wysoką kulturą pracy oraz wysoką jakością akcesoriów. Bardzo dobre wyważenie oraz duże koła z hamulcami gwarantują bezpieczne przemieszczanie. Odkurzacz posiada wzmocnioną ramę jezdną. 

COYNCO serii ST 22 skierowany jest do pracy w trudnych warunkach lecz bez stref potencjalnie zagrożonych wybuchem. 

Odkurzacz zalecany do użytku w halach magazynowych, firmach budowlanych, firmach sprzątających oraz wszelkich segmentach przemysłu. Odkurzacz przystosowany do zbierania zanieczyszczeń gorących. Odkurzacz sprzedawany jest bez osprzętu dodatkowego. 

 • COYNCO ST 22 SUCHO - MOKRO

DANE TECHNICZNE COYNCO ST 22 SUCHO - MOKRO

 • Moc silnika: 2500 W
 • Zasilanie: 230 V
 • Przepływ powietrza: 320 m3 / h
 • Podciśnienie: 2200 mm/H2O
 • Pojemność zbiornika: 50 L
 • Zasięg pracy: w zależności od długości węży
 • Poziom hałasu: 74 dB
 • Ciężar: 85 kg
 • Wymiary: 800 x 600 x 130 mm

 COYNCO 1122 SUCHO - MOKRO

Uniwersalny odkurzacz przemysłowy do zbierania pyłów, wody, błota, oleju

 

Wydajny przemysłowy uniwersalny odkurzacz COYNCO 1122 do zbierania wody, oleju, błota oraz pyłów. Odkurzacz wyposażony jest w cyklonowy systemem separacji zanieczyszczeń i podwójny systemem oczyszczania filtra powietrza POWER SHAKE. W odkurzaczu standardowo zamontowano także pneumatyczny układ wypompowujący wodę ze zbiornika.

Na życzenie klienta odkurzacz wyposażony być może w wąż spustowy wody oraz kosz filtracyjny, separujący zanieczyszczenia.  Na życzenie klienta w odkurzaczu zamontowana może być elektryczna pompa zanurzeniowa wody. Odkurzacz posiada wzmocnioną ramę jezdną.  COYNCO serii 1122 to odkurzacz przemysłowy skierowany wszędzie tam, gdzie wymagane jest użycie odkurzaczy o wysokich parametrach przepływu powietrza i podciśnienia. Odkurzacz ten posiada 1 fazową bocznokanałową turbinę ssącą (silnik indukcyjny, bezszczotkowy)  o mocy 2500 W. Parametry te stawiają model 1122 wśród liderów pracy w trudnych warunkach. Cała konstrukcja odkurzacza malowana jest proszkowo a pojemność zbiorników na zanieczyszczenia wynosi 100 l (opcjonalnie istnieje możliwość zamówienia odkurzacza w wersji ze stali nierdzewnej).  System rotacyjnego opadania brudu gwarantuje bardzo niski poziom zanieczyszczenia filtra. Nawet przy zasysaniu takich zabrudzeń jak talk czy wapno 99% pyłu opada na dno zbiornika. Dodatkowo wielkopowierzchniowy filtr typu cartridge, pokrywany warstwą aluminium o powierzchni 17 000 cm2, zabudowany jest w kapturze ze stali nierdzewnej a skuteczność filtracji powietrza wynosi 1 mikron (na życzenie klienta istnieje możliwość zamontowania filtra HEPA - klasa H). Te dwie cechy gwarantują stabilną i długą pracę bez obniżenia parametrów ssących. Opatentowany podwójny, mechaniczny i pneumatyczny system oczyszczania filtra powietrza POWER SHAKE pozwala na automatyczne oczyszczanie go bez konieczności użycia siły operatora lub ściągania głowicy. W odkurzaczach tych nie ma zatem znaczenia powierzchnia filtra, gdyż w praktyce jest on tylko dodatkowym zabezpieczeniem, a nie miejscem absorpcji brudu. Ten unikatowy system filtracji powietrza i oczyszczania filtra głównego jest niedostępny w produktach konkurencji. W odkurzaczach zamontowany jest system pływakowy odcinający zasysanie wody, oleju, błota do zbiornika w chwili jego zapełnienia. Zbiornik na zanieczyszczenia jest ręcznie opuszczany na własne kółka, co znacznie ułatwia  jego oczyszczanie. Odkurzacze posiadają kosz na dodatkowe akcesoria oraz stabilną wzmocnioną konstrukcję ramy nośnej. Charakteryzuje się również wysoką kulturą pracy oraz wysoką jakością akcesoriów. Bardzo dobre wyważenie oraz duże koła z hamulcami gwarantują bezpieczne przemieszczanie. 

COYNCO serii 1122 skierowany jest do pracy w trudnych warunkach lecz bez stref potencjalnie zagrożonych wybuchem. 

Odkurzacz zalecany do użytku w halach magazynowych, firmach budowlanych, firmach sprzątających oraz wszelkich segmentach przemysłu. Odkurzacz przystosowany do zbierania zanieczyszczeń gorących. Odkurzacz sprzedawany jest bez osprzętu dodatkowego. 

 • COYNCO 1122 SUCHO - MOKRO

DANE TECHNICZNE COYNCO 1122 SUCHO - MOKRO

 • Moc silnika: 2500 W
 • Zasilanie: 230 V
 • Przepływ powietrza: 320 m3 / h
 • Podciśnienie: 2200 mm/H2O
 • Pojemność zbiornika: 100 L
 • Zasięg pracy: w zależności od długości węży
 • Poziom hałasu: 74 dB
 • Ciężar: 126 kg
 • Wymiary: 800 x 600 x 1650 mm

 COYNCO M 1003 SUCHO - MOKRO

Uniwersalny odkurzacz przemysłowy do pyłów, wody, błota, oleju z pneumatyczną pompą opróżniającą zbiornik oraz systemem POWER SHAKE

 

Przemysłowy uniwersalnych odkurzacz COYNCO do zbierania wody oraz pyłów. Odkurzacz wyposażony jest w cyklonowy systemem separacji zanieczyszczeń i podwójny systemem oczyszczania filtra powietrza POWER SHAKE. Odkurzacz standardowo wyposażony jest także w pneumatyczny układ wypompowujący wodę ze zbiornika. Na życzenie klienta model ten wyposażony być może w wąż spustowy wodu oraz kosz filtracyjny separujący zanieczyszczenia z wody. Odkurzacz posiada wzmocnioną ramę jezdną. 

COYNCO serii M to odkurzacz przemysłow skierowane wszędzie tam, gdzie wymagane jest użycie odkurzaczy o wysokich parametrach przepływu powietrza i podciśnienia. Odkurzacz ten posiadają  głowicę z trzema turbinami ssącymi (silnik szczotkowy, komutatorowy)  o łącznej mocy 3600 W. Parametry te stawiają model M wśród liderów pracy w trudnych warunkach. Cała konstrukcja odkurzacza malowana jest proszkowo a pojemność zbiorników na zanieczyszczenia wynosi 100 l (opcjonalnie istnieje możliwość zamówienia odkurzacza w wersji ze stali nierdzewnej).  System rotacyjnego opadania brudu gwarantuje bardzo niski poziom zanieczyszczenia filtra. Nawet przy zasysaniu takich zabrudzeń jak talk czy wapno 99% pyłu opada na dno zbiornika. Dodatkowo wielkopowierzchniowy filtr typu cartridge, pokrywany warstwą aluminium o powierzchni 17 000 cm2, zabudowany jest w kapturze ze stali nierdzewnej a skuteczność filtracji powietrza wynosi 1 mikron (na życzenie klienta istnieje możliwość zamontowania filtra HEPA - klasa H). Te dwie cechy gwarantują stabilną i długą pracę bez obniżenia parametrów ssących. Opatentowany podwójny, mechaniczny i pneumatyczny system oczyszczania filtra powietrza POWER SHAKE pozwala na automatyczne oczyszczanie go bez konieczności użycia siły operatora lub ściągania głowicy. W odkurzaczach tych nie ma zatem znaczenia powierzchnia filtra, gdyż w praktyce jest on tylko dodatkowym zabezpieczeniem, a nie miejscem absorpcji brudu. Ten unikatowy system filtracji powietrza i oczyszczania filtra głównego jest niedostępny w produktach konkurencji. Zbiornik na zanieczyszczenia jest ręcznie opuszczany na własne kółka, co znacznie ułatwia  jego oczyszczanie. Odkurzacze posiadają kosz na dodatkowe akcesoria oraz stabilną wzmocnioną konstrukcję ramy nośnej. Charakteryzuje się również wysoką kulturą pracy oraz wysoką jakością akcesoriów. Bardzo dobre wyważenie oraz duże koła z hamulcami gwarantują bezpieczne przemieszczanie. Odkurzacz wyposażony jest w gniazdo do elektronarzędzi. 

COYNCO serii M skierowane są do pracy w trudnych warunkach lecz bez stref potencjalnie zagrożonych wybuchem. 

Odkurzacz zalecany do użytku w halach magazynowych, firmach budowlanych, firmach sprzątających oraz wszelkich segmentach przemysłu. Odkurzacz przystosowany do zbierania zanieczyszczeń gorących. Odkurzacz sprzedawany jest bez osprzętu dodatkowego.  

 • COYNCO M 1003 SUCHO - MOKRO

DANE TECHNICZNE COYNCO M 1003 SUCHO - MOKRO 

 • Moc silnika: 3600 W
 • Zasilanie: 230 V
 • Przepływ powietrza: 400 m3 / h
 • Podciśnienie: 2300 mm/H2O
 • Pojemność zbiornika: 100 L
 • Zasięg pracy: w zależności od długości węży
 • Poziom hałasu: 74 dB
 • Ciężar: 118 kg
 • Wymiary: 800 x 630 x 1480 mm